מאמרים

להדפיס שמשוניות – אצל הטובים בלבד.

מעוניינים לבצע הדפסה על שמשונית, וחשוב לכם למצוא את המקום הנכון ביותר לעשות זאת? הכירו את דטה פרינט. הדפוס המוביל להדפסות רוחב מכל הסוגים.

עבור צרכים שונים מעוניינים אנשים להדפיס שמשוניות. אנחנו בדטה פרינט פוגשים אותם בשלב של ההתלבטות והבחירה בגודל המתאים ובחומר הרצוי להם. אנחנו יכולים לציין בגאווה כי אצלנו כל לקוח מקבל את השירות המוצלח ביותר וליווי אישי במהלך ההתלבטות שלו. השירות שלנו מאפשר ללקוחות להשיג את התוצרים האיכותיים והמובחרים ביותר. כך שאם אתם רוצים להיות מרוצים מהתוצאה ומהעבודה שיבצעו עבורכם בבית הדפוס – אנחנו הכתובת שלכם. אתם מוזמנים ליהנות אצלנו ממענה מדויק ומותאם לצורך שלכם.

למה אצלנו?

הקדמה – אנחנו בדטה פרינט מצוידים בציוד חדשני ומתקדם, כזה שמאפשר לנו לבצע עבודות דפוס מתקדמות במיוחד. הזמינו אצלנו שמשונית מחיר למר ותיהנו מתוצר איכותי וחדשני ביותר.

השירות – אנחנו מעניקים שירות

כל אחד צריך שלט

שלט גדול, שלט קטן, שלט זועק או שלט שקט, כל עסק צריך שלט, שיציג את שמו, כתובתו, דרכי יצירת קשר ואת המיתוג שלו.

כל אירוע ויריד צריך שלט, מתקני תצוגה, שילוט כרזות ענק, דוכן מכירה, משאית. שילוט שמשונית הוא פתרון זמני, אבל גם קבוע, הוא מהווה שילוט איכותי, ברור ועמיד בזמן מהיר ובעלות אטרקטיבית

מהו שילוט השימושנית ולאילו מטרות הוא משמש

שילוט שמשונית יעיל במיוחד כאשר מדובר על עסק נודד, למשל משאית, אמן עם דוכנים, אירוע ויריד. הוא מהיר, נח לתפעול- פריסה וקיפול או התקנה ופירוק, קל משקל, מהיר לביצוע ומחירו אטרקטיבי. שילוט שמשונית עשוי מבד ויניל חזק במיוחד, עמיד לפגעי מזג האוויר, שומר על צבעו, קל לניקוי, וורסיטילי.

ניתן לבצע בשמשונית סוגי תפירה שונים, שרוולים, התקנת מטות, ולהדפיס בכל צבע. כמו כן, עסקים חדשים, שממתינים לשילוט הקבע שלהם, יוכלו להזמין שילוט שמשונית,

דטה פרינט מדפיסה לכם בזול!

בדטה פרינט כדאי לבצע הדפסות רולאפ זול! השירות המושלם והתוצר הנפלא מביאים אלינו עוד ועוד לקוחות.

לקוחות הם עם נבון. הם ערניים בשביל לקלוט מיהו בית העסק שכדאי לפנות אליו בשביל לבצע רכישות או הזמנות. גם בתחום הדפוס לקוחות רבים כבר הפנימו שדטה פרינט זו הכתובת המומלצת.

מהם היתרונות שלנו?

 • מכשור חדשני ומתקדם – אצלנו בדטה פרינט אנחנו ערוכים לספק שירות ייחודי לכל לקוח ולקוח. המכונות החדשניות שמפארות את הדפוס שלנו מאפשרות לנו לבצע ביצועים שונים בהתאם לצורך של כל לקוח ולקוח.
 • התאמה אישית – כל לקוח שמגיע לבית הדפוס לצורך הזמנת עבודה נהנה מיחס אישי ומסור. המטרה שלנו היא להפיק עבורכם את התוצר הרצוי לכם בצורה ההולמת. לכן נמצא לכל צורך את הפתרון המתאים.
 • מחיר נוח – אמנם התוצרים מעולים ומתקדמים במיוחד אך אין בכך השפעה על המחיר שאנחנו גובים. כי חשוב לנו

קאפה מחיר – הכי זול והכי משתלם

הקאפה זהו חומר אותו אנחנו פוגשים היום בהרבה מאוד סיטואציות. מדובר בחומר איכותי בעל מראה נאה ואסתטי במיוחד היוצר תוצאות מוצלחות של תמונות לבית, תעודות הוקרה, מתנות יוקרתיות ועוד. כאשר מדובר במוצר שהוא ממש לא יקר ביחס לתוצאה המרשימה.

הקאפה זהו חומר מיוחד, מוקצף וקשיח עם פני שטח חלקים המאפשרים לעשות בהם שימוש נרחב כמו הדפסה על גבי הקאפה או הדבקה של דף מודפס כאשר התוצאה היא יוקרתית ונאה באופן מיוחד. כל תמונה או כל תעודת הוקרה תקבל מראה משודרג ואסתטי הרבה יותר כאשר היא תהיה מודפסת על גבי הקאפה.

קאפה מחיר

כפי שכבר ציינו מדובר במוצר מיוחד ההופך כל יצירה מודפסת למושלמת. אך למרות המראה המקצועי והמיוחד של הקאפה – למרבה הפלא מדובר במוצר שהוא ממש לא יקר. לוחות קאפה מחיר הוא אפילו מגוחך ביחס לאיכות ולמראה היוקרתי של המוצר כך

עבודות דפוס כדאי להזמין בדטה פרינט!

צריכים לבצע עבודת דפוס? מעוניינים להדפיס מדבקות לחלון ראווה? הכירו אותנו – דטה פרינט זו הכתובת המתאימה ביותר לצורך שלכם.

בשביל לבצע הדפסה של מדבקה לחלון ראווה חשוב למצוא את בית הדפוס המוצלח והמומלץ ביותר. מקום שבו תוכלו ליהנות מתוצר איכותי ומעבודה מקצועית ביותר. אנחנו שמחים להציג בפניכם את בית הדפוס המתקדם והמקצועי דטה פרינט. זה המקום בו תוכלו ליהנות מעבודה איכותית ומשביעת רצון.

הכירו את הטוב שיש לנו להציע לכם!

 • המקצועיות – אנחנו מציעים לכם שירות מקצועי במיוחד. כל אחד מהעובדים בבית הדפוס שלנו הוא בעל יכולת מוכחת וידע מקצועי נרחב בתחום הדפוס. המקצועיות הזו ניכרת על האיכות של העבודות שלנו.
 • הטכנולוגיה – אנחנו מצוידים במכשור חדשני ומתקדם ביותר. המכשירים החדשניים שלנו מאפשרים לנו להפיק לכל לקוח את התוצר המתאים ביותר לצורך שלו.
 • השירות – אנחנו מתאמצים לספק לכל לקוח מענה

מדבקות עמידות ואיכותיות לדלת החנות

בבתי עסק רבים עושים שימוש מעבר לשלט הפרסום גם במדבקות לדלת. המדבקות הללו לא חייבות להישאר שם לאורך זמן ואנחנו מוצאים כי בחנויות רבות אכן נהנים מהאפשרות של הודעות מתחלפות לקהל הקונים כמו מבצעים וכדומה – באמצעות אותן המדבקות.

כל בית עסק יש לו את השלט הקבוע מעל החנות ויש לו גם את ההודעות המתחלפות על אודות מבצעים, כמו מבצעי סוף עונה, ספירת מלאי וכדומה, כמו גם הודעות על מוצרים חדשים כאשר אלו מתפרסמים באופן אחר כמו פלאיירים מיוחדים, הודעות בעיתונות ועוד.

יש גם את האפשרות של שימוש במדבקות אותם אפשר להדביק על חלונות הראווה או על דלתות החנות, כאשר כמעט ולא יהיה לקוח שיפספס את ההודעה.

דטה פרינט – מדפיס לכם מדבקות לדלת חנות

בבית העסק – דטה פרינט – תוכלו למצוא את כל האפשרויות של הדפסות על חומרים שונים כמו הדפסה

אפשרויות הדפסה רבות עומדות בפנינו כיום. בתי דפוס רבים מציעים את שירותיהם המתקדמים ללקוחות. אפשרויות הבחירה עצומות – כמעט כל מה שתרצו תוכלו להדפיס.

ניתן לבצע הדפסות דיגיטליות על מוצרי נייר וקרטון, הדפסות רוחב וכן על מוצרים קשיחים כמו דיסקים וכדומה. גם על טקסטיל מרבים לבצע הדפסות עבור מטרות שונות.

למה אצלנו?

דטה פרינט מזמינה אתכם לפנות אליה בשביל להזמין את עבודת ההדפסה שאתם צריכים.

 • מקצוענות – אצלנו ניתן מענה מקצועי עבור כל לקוח ולקוח. אנחנו בקיאים בתחום ויש לנו את האפשרות לספק מענה מקצועי עבור הדפסה על רול אפ.
 • קדמה – אצלנו נעשה שימוש במכונות מתקדמות ובאמצעי הדפסה חדשניים ביותר בתחום. כך שהלקוחות שלנו נהנים ממענה מתקדם ביותר לצורך שלהם.
 • שירות – אנשי המכירות שלנו מונחים לספק שירות אדיב ומסור לכל לקוח. אם תזמינו אצלנו הדפסת רול אפ תחושו גם אתם את האכפתיות ואת המסירות.
 • איכות – חשוב

אפשרויות העיצוב כיום מתקדמות ביותר, גם בשביל לעצב בית עסק ניתן לעשות שימוש באמצעי הדפסה מתקדמים. הכירו את הפתרון הנפלא – מדבקות לחלונות ראווה.

בשביל לעצב את חלון הראווה תוכלו למצוא פתרון יעיל ופשוט מאוד לביצוע, והתוצאה – נהדרת ומרשימה במיוחד. בואו להזמין בדטה פרינט את המדבקה המעוצבת שלכם. ותשיגו חלון ראווה במראה מרשים ומושך!

מדבקות לחלון ראווה מחיר – למה דווקא אצלנו?

 • השירות המקצועי – בדטה פרינט אנחנו ערוכים לספק לכל לקוח שירות מקצועי במיוחד. הנציגים שלנו מכירים את כל פתרונות הדפוס ויש להם את היכולת לספק מענה מתאים לכל לקוח ולקוח.
 • המכשור המתקדם – עבור הדפסת מדבקות לחלון ראווה באיכות גבוהה חשוב לעשות שימוש במכונות ייעודיות ומתקדמות. אנחנו מצוידים בכל מה שצריך בשביל לעשות את זה הכי טוב שאפשר.
 • המחיר – חשוב לכם להפיק מדבקות לחלון ראווה מחיר הגיוני ונוח? לכן אנחנו ערוכים לספק לכם שירות מעולה במחיר הגיוני

הדפסה על מדבקה גדולה עשויה להועיל ולתרום לכם המון, זה מתאים לעיצוב קירות או חלונות, כאפיק פרסומי ולכל מטרה אחרת שתרצו.

יש כיום מגוון עצום של פתרונות הדפסה. מדובר במוצרים שנועדו לספק לנו תועלת מרובה בעבודה מינימלית. אם אתם מתעניינים על המקום בו כדאי ומומלץ להזמין הדפסת מדבקות גדולות קראו עלינו. תוכלו להבין הי הסיבה לכך שלקוחות רבים בוחרים בנו לביצוע עבודות הדפוס שלהם.

מה יש לדטה פרינט להציע?

 • מקצועיות – בדטה פרינט משרתים אנשי מקצוע את הלקוחות. המקצועיות הרבה של כל אחד מהעובדים ניכרת על האיכות של המוצרים המודפסים.
 • טכנולוגיה – אצלנו קיים ציוד חדיש ומכשור מתקדם ביותר. המכונות המתקדמות מאפשרות לנו להדפיס עבורכם את המוצרים הרצויים לכם בצורה הטובה והיפה ביותר.
 • איכות – אנחנו עמלים לספק לכל אחד מהלקוחות שלנו את המוצר הרצוי לו באיכות המקסימלית. אנו עושים שימוש בידע ובמכשור שלנו בשביל לתת לכל אחד את הטוב ביותר.

השמשונית משמשת כיום ככלי פרסום רב עוצמה כאשר ניתן לבחור הדפסה על שמשונית בכל גודל ושל כל הדפסה רצויה. מדובר בחומר שהוא איכותי ועמיד באופן מיוחד כאשר הוא נשאר במיטבו גם תחת שמש קופחת או לחילופין תחת גשמי זעף ורוחות. הדפסת שמשוניות אמצעי הפרסום הטוב ביותר.

אנחנו מוצאים בשנים האחרונות את השמשוניות המככבות בהרבה מאוד מקומות. אם זה בשלטי חוצות, כרזות לחנויות, שלטם לירידים, מבצעים מיוחדים בחנויות ועוד. מדובר בחומר אטרקטיבי במיוחד ולא לחינם אנחנו מוצאים את השלטים והכרזות המודפסים עליהם בכל מקום כמעט.

מה זה בעצם שמשונית? השמשונית שייכת למשפחה של הברזנט כאשר למעשה מדובר בחומר איכותי במיוחד, הטוב והמשובח ביותר במשפחה של הברזנט. החומר של השמשונית זהו חומר עמיד השורד את כל פגעי מזג האוויר ואינו נפגע מגשם או משמש. גם כאשר השמשונית מתלכלכת יש אפשרות לשטוף אותה עם מעט מים ולכל היותר גם מעט סבון והשלט חוזר להיות ולהיראות ממש כמו