להעלאת קבצים

לחץ כאן

רח' רבי ישמעאל 9 בני ברק

info@dataprint.co.il

הדפסה על קאפה

הקאפה הינו חומר קשיח עם פני שטח חלקים. לאחרונה אנחנו רואים יותר ויותר את השימוש בקאפה להדפסות שונות ולמטרות מגוונות כאשר למעשה מדובר במוצר מרשים במיוחד במחיר זול באופן מפתיע ביחס לתוצאות. אנחנו יכולים להשתמש בקאפה המודפסת גם עבור מתנות וגם כקישוט לבית כאשר מדובר ביצירה מרשימה באופן מיוחד.

הקאפה זהו חומר מוקצף וקשיח אשר עליו ניתן להדפיס באופן דיגיטלי כל מה שרק יעלה בדעתנו. אם זו תמונה מיוחדת, תעודת הוקרה או סתם פוסטר נחמד. התוצאה מרשימה במיוחד וניתן לתלות אותו בכל מקום כאשר מדובר במוצר בעלות נמוכה ממש.

הקאפה אינה מצריכה התקנה ואפשר לתלות אותה על כל קיר בבית.

הדפסה על קאפות – רק בבית עסק מקצועי

הדפסה על קאפה זוהי מלאכה הדורשת מקצועיות ועבודה בגימור מושלם. אם נפנה אל בית העסק הנכון נוכל ליהנות מיצירה ייחודית ומושלמת.

גם אם נראה כי מדובר בעבודה פשוטה, עדיין יש צורך בהשקעה, בידע ובמקצועיות על מנת שהתוצאה תהיה מרשימה ויפה. הדפסה איכותית על קאפה יכולה לשמש כמתנה יוקרתית או לחילופין כקישוט מיוחד לבית או למשרד כאשר המראה המעודן והנעים של הקאפה משווה לכל מקום את הייחודיות ואת החן המיוחד.

מדפיסים על קאפה – רק בדטה פרינט

מחפשם בית עסק המציע את השירות של הדפסה על קאפה? פנו אל דטה פרינט! בדטה פרינט ישנם את כל הכלים וכל הציוד המקצועי והמתקדם ביותר המאפשר את ההדפסה האיכותית והמקצועיות על קאפה. אם תזמינו את הקאפה בדטה פרינט תוכלו ליהנות ממוצר בגימור מושלם ובמראה חינני במיוחד.

הדפסת תמונות על קאפה מחיר

בעבר לא יכולנו לתלות תמונה על הקיר או תעודה כלשהי מבלי שנמסגר אותה במסגרת ראויה העשויה זכוכית. מדובר היה בהוצאה לא נמוכה כמו גם הזכוכית לא נשארה עמידה לנצח. תנועה לא זהירה והתעודה נפלה והזכוכית התנפצה. כיום ישנה האפשרות של הדפסה על קאפה הן של תמונות והן של תעודות וכדומה, כאשר מדובר בחומר שהוא כמובן אינו שביר ולא יקרה כלום לקאפה אם היא תיפול, מלבד זאת מדובר בחיסכון משמעותי מבחינה כספית כאשר הקאפה היא זולה מאוד ביחס  למסגרת זכוכית מכובדת ושבירה.

רוצים להזמין הדפסת תמונה על קאפה? היכנסו לדטה פרינט, בררו על – הדפסה על קאפה מחירון

התעניינו והשוו עם מקומות נוספים בדבר – הדפסה על קאפה מחירים ותגלו כי הדפסה על קאפה מחיר בדטה פרינט –  הכי משתלם!!!

נגישות