להעלאת קבצים

לחץ כאן

רח' רבי ישמעאל 9 בני ברק

info@dataprint.co.il

הדפסה על שמשונית

השמשונית משמשת כיום ככלי פרסום רב עוצמה כאשר ניתן לבחור הדפסה על שמשונית בכל גודל ושל כל הדפסה רצויה. מדובר בחומר שהוא איכותי ועמיד באופן מיוחד כאשר הוא נשאר במיטבו גם תחת שמש קופחת או לחילופין תחת גשמי זעף ורוחות. הדפסת שמשוניות אמצעי הפרסום הטוב ביותר.

אנחנו מוצאים בשנים האחרונות את השמשוניות המככבות בהרבה מאוד מקומות. אם זה בשלטי חוצות, כרזות לחנויות, שלטם לירידים, מבצעים מיוחדים בחנויות ועוד. מדובר בחומר אטרקטיבי במיוחד ולא לחינם אנחנו מוצאים את השלטים והכרזות המודפסים עליהם בכל מקום כמעט.

מה זה בעצם שמשונית? השמשונית שייכת למשפחה של הברזנט כאשר למעשה מדובר בחומר איכותי במיוחד, הטוב והמשובח ביותר במשפחה של הברזנט. החומר של השמשונית זהו חומר עמיד השורד את כל פגעי מזג האוויר ואינו נפגע מגשם או משמש. גם כאשר השמשונית מתלכלכת יש אפשרות לשטוף אותה עם מעט מים ולכל היותר גם מעט סבון והשלט חוזר להיות ולהיראות ממש כמו חדש שיצא עכשיו מהמדפסת.

דטה פרינט מציעה – הדפסה שמשונית

מחפשים בית עסק לצורך הדפסה על שמשוניות? רוצים שמשונית מודפסת באיכות גבוהה במיוחד?

דטה פרינט לשירותכם! תוכלו לבחור הדפסת שלטים שמשונית כמו גם הדפסה על קאפות, הדפסה על מדבקות והכול בהתאם למידה הרצויה לכם בצבע המדויק ובגודל המתאים.

דטה פרינט היא חברה המוכרת היטב לכל מי שמתגורר באזור בני ברק והסביבה. דטה פרינט מציעה את השירות של מתן פתרונות דיגיטליים לכל צורך כאשר באמתחתה ניסיון עשיר בן למעלה מ – 15 שנה. דטה פרינט מצוידת במכשור הכי מתקדם והכי עדכני כאשר הצוות המנוסה והמיומן מפעיל את כל אותו הציוד ודואג שכל מה שיצא תחת ידיו יהיה הכי מושלם שרק יכול להיות.

החברה שלנו מעניקה את המענה המושלם החל מהכנת כרטיסי ביקור ועד למתקני תצוגה ענקיים כאשר זה כולל את העיצוב הגרפי על פי רצון הלקוח ובהתייחס לתקציב שברשותו.

הדפסת שמשונית מזמינים רק אצל דטה פרינט ונהנים מאיכות וממקצועיות בלתי מתפשרת.

שמשונית הדפסה – כי כך מפרסמים היום עסקים!

נגישות