להעלאת קבצים

לחץ כאן

רח' רבי ישמעאל 9 בני ברק

info@dataprint.co.il

ברושורים | קטלוגים

ברושורים – קטלוגים הם ממוצרי הפרסום והשיווק הפופולארים ביותר וחובה לכל משתתף בתערוכה או מפרסם המעונין לפנות לציבור על מנת לפרסם שירות או עסק חדש. ניתן להדפיס ברושורים –קטלוגים במגוון גדלים וצורות, הכל מקטלוגים יוקרתיים כרוכים כספר ועד ברושורים פשוטים וזולים שתכליתם להודיע על מבצע מיוחד. באמצעות ברושורים – קטלוגים ניתן לפנות אל הלקוח באופן אישי ולאפשר לו לעיין במוצרי העסק ובמבצעים.

ברושורים –קטלוגים לעסק שלך
ברושורים – קטלוגים הם הפנים של העסק . עם התפקיד של רולאפ זה להכריז בגדול "הננו כאן!" הרי שהברושורים עושים את אותה עבודה רק בקטן יותר. הברושור, בשונה מרולאפ, הינו דרך התקשורת השיווקית הנפוצה ביותר בימנו לעסקים המעוניינים לפרסם מוצרים חדשים או מבצעים וכן לעסקים המעוניינים לספק ללקוחותיהם דרך לעיין במלאי המוצרים טרם ההגעה לחנות. ניתן לעשות שימוש מגוון מאוד באפשרויות ההדפסה של ברושורים וקטלוגים המוצעות ב"דטה פרינט" וזאת בהתאם לצרכי העסק ולמוצרים והשירותים אותם הוא מעוניין לפרסם.

למה אנחנו?
בדטה פרינט אנו עושים כל שביכולתנו על מנת לספק שירותי דפוס מלאים באיכות הגבוהה ביותר. אנו מצויידים במכונות דפוס חדישות, המאפשרות אופציות חדשניות רבות ועושים שימוש בחומרי גלם איכותיים המבטיחים כי המוצר הסופי יהיה עמיד לאורך זמן. נשמח לעזורו לייעץ לכם בבחירתכם בין המוצרים השונים ולהתאימם באופן מיוחד לצורכיכם.

נגישות