להעלאת קבצים

לחץ כאן

רח' רבי ישמעאל 9 בני ברק

info@dataprint.co.il

גלויות

גלויות הן כלי שיווקי ופרסומי ותיק, באמצעות ריבוע קרטון או נייר קטן ניתן להפיץ מסרים שיווקים ולפנות באופן ישיר אל הלקוחות על מנת ליידע אותם על מבצע זה או אחר או לעודד אותם להגיע לאירוע מיוחד. ניתן להדפיס גלויות סטנדרטיות או "להתפרע" עם עיצובים וצורות שונות. במלאי שלנו תמצאו מגוון חומרים גדול להדפסת גלויות כך שתוכלו להיות בטוחים שהגלויות שתקבלו יהיו איכותיות ויפות. ניתן לבחור הדפסת גלויות על מגוון סוגי נייר כמו כרומו נטו"ע וניירות מיוחדים כמו מטאלי או ממוחזר. כ"כ ניתן לעשות למניציה בגימור מבריק או מט.

גלויות לעסק שלך

גלויות הן דרך מעולה עבור כל עסק לפרסם מוצרים חדשים או לפנות אל לקוחות פוטנציאלים. באמצעות עיצב יצירתי ומושך עין ניתן להשאיר בידי כל לקוח פניה אישית ומעניינת ולהניע אותו להגיע לביקור בעסק או להשתתף באירוע. ניתן לעצב גלויות במגוון סגונות בהתאם לצורך ולצרכים המיתוגיים והפרסומיים. ניתן לחלק באמצעות גלויות הנחות מיוחדות או הזמנות לאירועים וניתן אך לשלוח גלויות ממותגות כברכה ללקוח בחג או יום הולדת.

למה אנחנו?

בית הדפוס של "דטה פרינט" הוקדם על מנת להוות בית לכל צרכי הפרסום והדפוס של העסק שלכם. בדטה פרינט צוות אנשי מקצוע מיומנים ומוכשרים שישמחו להתאים עבורכם את המוצרים על מנת שיספקו את כל צרכי השיווק שלכם. אנו עובדים עם חומרי הגלם האיכותיים ביותר בסטנדרטים הגבוהים ביותר ומספקים את המוצרים האיכותיים והעמידים ביותר – על מנת שתשובו ותחזרו להשתמש בשירותנו.

נגישות