להעלאת קבצים

לחץ כאן

רח' רבי ישמעאל 9 בני ברק

info@dataprint.co.il

חוברות | ספרים

הדפסה של חוברות  ספרים נתפסת פעמים כפרוצדורה בעייתית וסבוכה, אולם לא עוד. באמצעות טכנולוגית הדפסה דיגיטלית ניתן כעת להזמין חוברות וספרים בכמויות הרצויות לכם – ולא רק בכמויות גדולות. באמצעות הדפסה דיגיטלית אנו מציעים הדפסת חוברות – ספרים בצבע מלא ובשחור לבן באיכות דפוס גבוהה במיוחד וללא כאב ראש. לבחירתכם אופציות שונות לכריכה ונייר, וניתן לעצב מגוון ספרים וחוברות ממותגים בפשטות רבה.

חוברות-ספרים לעסק שלך

בעסקים רבים עולה הצורך להדפיס חוברות לימוד לעובדים חדשים וחוברות מידע ללקוחות עבור שירותים שונים. בנוסף, ניתן להדפיס חוברות – ספרים כצעד מיתוגי וכמוצר משלים. חברות רבות, לדוגמא, מדפיסות בחג הפסח את ההגדה כמתנה ללקוחות ולעובדים. אחרות נזקקות לשירות על מנת ללמד את עובדיהן על תוכנה חדשה שנכנסה לשימוש או שירות חדש שהעסק מציע. באמצעות תכנון נכון, הן מבחינת איכות ההדפסה וסוג הנייר, והן באמצעות עיצוב גרפי נאה, ניתן לעשות בחוברות והספרים של העסק שימוש גם ככלי פירסומי ושיווקי לכל דבר ועניין. בעבר, היה צורך להדפיס בכמויות גדולות אולם כיום ניתן להדפיס חוברות – ספרים בכל כמות ולכל צורך.

למה אנחנו?

חברה "דטה פרינט" מתמחה בפתרונות דפוס ומטרתנו להוות בית כולל לכל צרכי הדפוס שלכם. על מנת לעשות זאת אנו מצויידים במגוון גדול של מכונות דפוס שונות ודואגים להתחדש בכל טכנולוגיה חדשה. בנוסף, צוות דטה פרינט מורכב מאנשי מקצוע אמינים וותיקים המכירים היטב את ההבדלים בין המוצרים השונים ושמחים לייעץ ולעזור בבחירת פתרונות המיתוג והפרסום היעילים ביותר והאיכותיים ביותר.

נגישות