להעלאת קבצים

לחץ כאן

רח' רבי ישמעאל 9 בני ברק

info@dataprint.co.il

כרטיסי ביקור

כרטיסי ביקור הם הפנים שאנחנו מציגים לעולם העסקי. כרטיס ביקור מושך עין ומיוחד ישמר על ידי מי שקיבל אותו ויעלה את הסיכויים לטלפון חוזר או הצעה עסקית חשובה. בתרבויות רבות בעולם הפך טקס החלפת כרטיסי ביקור לבעל משמעות ייחודית בכל פגישה עסקית, ואין עוד ספק שכרטיס ביקור מוצלח הוא מה שיבדיל אותך משאר האנשים סביבך ויהפוך אותך לבלתי נשכח על ידי שותפים עסקיים פוטנציאלים, מעסיקים, לקוחות ועוד.

כרטיסי ביקור לעסק שלך

כרטיסי ביקור הם אחד ממוצרי הדפוס הותיקים והפופולאריים. זוהי הדרך של העסק שלך להציג את עצמו לקהל הרחב: על מלבן נייר קטן יופיע תפקיד בעל הכרטיס וכן כל פרטי יצירת הקשר עימו באופן אסטטי ומסודר. כרטיסי ביקור ניתן לחלק ללקוחות,ספקים ועמיתים והוא דרך מעולה לוודא שבן שיחך לא שגה ברישום פרטייך כך שיוכל ליצור קשר בקלות. ניתן להוסיף לכרטיסי הביקור אלמנטים שיווקיים ומיתוגיים – החל מלוגו העסק ועד קופונים להנחות ומבצעים.

למה אנחנו?

חברת "דטה פרינט" היא אחת מחברות הדפוס המתקדמות והמקצועיות בארץ. בבית הדפוס הגדול שלנו תוכלו למצוא צוות גרפיקאים ואנשי דפוס מנוסים ומוכשרים שישמחו להתאים את פתרונות הדפוס שאנו מציעים – לצרכיי העסק שלכם. דטהפרינט עושה שימוש בחומרי הדפוס באיכות הגבוהה ביותר על מנת ליצור מוצרים מרשימים שאינם מתבלים במהרה.

נגישות