חיפוש
Close this search box.

להעלאת קבצים

לחץ כאן

רח' רבי ישמעאל 9 בני ברק

מדבקות בגלילים | מדבקות

מדבקות הן כלי שיווקי ומיתוגי נהדר המתאים לכל עסק. ניתן להדפיס מדבקות ממגוון חומרים ובצורות וגדלים שונים בהתאם ללוגו החברה או המוצר אותו אתם מעוניין לפרסם. כאשר יש צורך בכמות גדולה של מדבקות ניתן להדפיס גלילי מדבקות במגוון צבעים וממגוון חומרים (צבע אחד, שניים או יותר, על נייר לבן, כסף או זהב, פי.וי.סי ועוד) ואילו כאשר מדובר בכמויות קטנות יותר, המדבקות מודפסות בדפוס דיגיטאלי על נייר או על פי.וי.סי. מדבקות יכולות גם לשמש כמתנה נחמדה ללקוחות החנות או לצורך שילוט ארעי וקבוע. בימים אלו בוחרים רבים להדפיס מדבקות גם לאירועים מיוחדים כמו בר-מצווה וחתונה. בניגוד לעבר, הדפסת מדבקות אינה סיפור – והמדבקות יוכלו להיות בידכם תוך רגע קל.

מדבקות לעסק שלך

מדבקות הן דרך נהדרת לפרסום זול וצבעוני. ניתן לחלק ללקוחות מדבקות עם שם העסק על מנת שידביקו על מכוניותיהן, או כמתנה צבעונית וקטנה עם הרכישה. כיום, מזמינים עסקים רבים מדבקות כחלק מסל מוצרי הדפוס לעסק לצרכי מיתוג. בהדפסת המדבקות נעשה שימוש בחומרי הגלם האיכותיים והעמידים ביותר על מנת שהמדבקות לא ידהו או יתקלפו. ניתן להזמין מדבקות על מנת לציין אירוע מיוחד של העסק ולהוסיף בכך לאווירה החגיגית.

למה אנחנו?

"דטה פרינט" היא חברת דפוס הנותנת שירותים מתקדמים לצרכי שיווק ופרסום. בית הדפוס שלנו מצויד במיטב המכשור הטכנולוגי העדכני ביותר ובצוות דפסים וגרפיקאים מומחים ואמינים שישמחו לעזור לכם לבחור בין האפשרויות השונות. בדטה פרינט אנו עושים כל שביכולתנו על מנת לדאוג שכל לקוח יהפוך ללקוח חוזר, זאת באמצעות מחירים מפתיעים ואיכות חסרת פשרות. נשמח לעמוד לרשותכם ולעזור לכם לבחור את הפרסום המשתלם ביותר לעסק שלכם.

נגישות