להעלאת קבצים

לחץ כאן

רח' רבי ישמעאל 9 בני ברק

info@dataprint.co.il

ניירת משרדית

ניירת משרדית- לבדל את העסק שלכם

לא משנה מה תחום העיסוק של המשרד שלכם, הדבר החשוב ביותר הוא למקם אותו כראשון בתחומו. מעבר לאנשי מקצוע רציניים ומובילים, אחת מהדרכים החשובות ביותר כדי למנף את המשרד שלכם לרמה הגבוהה ביותר היא בידול. הרי זה מה שיגרום לעסק שלכם להתבלט מעל המתחרים. מיתוג נכון באמצעות לוגו, סיסמה וכמובן הדפסת הניירת המשרדית שלכם החל מכרטיסי ביקור ועד לפנקסי קבלות, הן תנאי הכרחי להשלמת תדמית עסקית נכונה.

על מה אסור לוותר

כבר הבנתם את חשיבותה הגדולה של ניירת משרדית הולמת לעסק שלכם? מצוין. יש מספר דברים להם כדאי לתת תשומת לב מירבית על מנת להגיע לתוצאה הרצויה. נייר מכתבים או פנקסי קבלות למשל, הם הפנים שלכם אצל הלקוחות. זו אחת הדרכים בהם הלקוח שלכם יכול ליצור עמכם קשר, ודאו שהטלפון לא עומד להשתנות, שהלוגו נשאר כפי שהוא וכו'. הקפידו שבניירת המשרדית יופיעו מלבד לוגו וסיסמה כל הדרכים בהן ניתן ליצור קשר עם המשרד- טלפון, כתובת, מייל וכו'. אל תוותרו על כרטיסי ביקור. כרטיסי ביקור עושים רושם רב על העומד מולכם, כרטיס קטן וחכם עם טלפון נייד ושם זו הדרך שלכם לומר לו, "מולך לא עומד עסק, אלא בן אדם. אנחנו כאן בשבילך".

למה להדפיס ניירת משרדית אצלנו

בדטה פרינט יעמדו לרשותכם אנשי מקצוע מנוסים שישמחו לייעץ ולכוון אתכם להגעת התוצאה הרצויה, במחירים נוחים ובאיכות שאין שניה לה. אנו משתמשים במדפסות החדשניות והאיכותיות ביותר בשוק, על מנת שנייר המכתבים, כרטיסי הביקור או המעטפות שלכם יצאו בדיוק כפי שדמיינתם. 15 שנות ניסיון נותנות בדיוק את ההבדל המשמעותי כל כך: עיצוב מדויק, נייר איכותי, צבעים עמידים, דיו שאינו דוהה וכל מה שצריך על מנת שהניירת המשרדית שלכם תיהיה בדיוק מה שחיפשתם.

בין מוצרי הניירת המשרדית אצלנו, תוכלו למצוא:

נייר מכתבים,

מעטפות,

פנקסי קבלות,

כרטיסי ביקור

נגישות