להעלאת קבצים

לחץ כאן

רח' רבי ישמעאל 9 בני ברק

info@dataprint.co.il

פולדרים

פולדרים הם תיקי קרטון ממותגים הנועדים לחלוקת ניירת בכנסים ואירועיחברה. ניתן לחלק בפולדרים חומרים שיווקים או חומרי לימוד, בהתאם לצרכיי האירועה ספציפי. תיקיות הקרטון בנויות כך שבחלקן הפנימי "כיס" המשמש לאחסוןניירות. ניתן להדפיס פולדרים בגדלים שונים וכן מחומרים שונים וברמת גימור משתנה.עסקים רבים בוחרים להדפיס פולדרים לא רק לאירועי חברה אלא גם על מנת להעביר בהםניירות ללקוח. בין אלו ניתן למצוא בנקים, מוסכים, חברות סלולאריות, משרדי עורכידין ורבים אחרים.

פולדרים לעסק שלך

פולדרים משמשים כאמצעי שיווקי יעיל שמאפשר לדאוג למיתוג בולט של העסק בכנסים ואירועים וכן משאיר בידי המשתתפים "מזכרת" מן העסק. זוהי הדרך הנוחה ביותר להעביר חומרי דפוס בין המשתתפים באופן שיהיה נוח לחלוקה ולנשיאה ולצד זאת יצור נראות גבוהה של המותג באירוע. בנוסף, שימוש בפולדרים ממותגים יוצר רושם רציני על לקוחות ושותפים עסקיים. ניתן להתייעץ עם הגרפיקאים שלנו בנוגע לסוגיה פולדרים השונים העשויים להתאים לכם.

למה אנחנו?
"דטה פרינט" היא אחת מחברות הדפוס המתקדמות בארץ. אנו עובדים עם גרפיקאים ודפסים מומחים על מנת לספק מוצרי דפוס באיכות הטובה ביותר לצרכי שיווק ופרסום. בית הדפוס של דטה פרינט מצויד במכשור המתקדם ביותר המאפשר לנו להציע שירותים חדישים במחירים חסרי תחרות. פנו אלינו היום ונשמח לתת לכם הצעת מחיר מנצחת או הסבר מעמיק.

נגישות