להעלאת קבצים

לחץ כאן

רח' רבי ישמעאל 9 בני ברק

info@dataprint.co.il

מרכז הזמנות:

03-5703020

שלטי מדף

שלטי מדף הם שלטים עשויים קרטון ופלסטיק המיועדים לציון מידע הנוגע למוצרים הנמצאים על המדף ולמשיכת הלקוח אליהם באמצעות פרסום מבצעים. שלטי המדף עשויים במגוון צורות באופן המאפשר להם להצביע אל המוצר במדף בו הם נמצאים. חברות רבות עושות שימוש בשלטי מדף על מנת לסמן בבהירות מוצרים שונים או להציע מבצעים מיוחדים. שלטי מדף מגיעים בטווח מחירים משתנה בהתאם לגודלם, איכות הגימור הנדרשת והחומרים מהם הם עשויים.

שלטי מדף לעסק שלך
שלטי מדף הם צורה מעולה לצוד את עיני הלקוחות וליידע אותם על מוצרים ומבצעים שונים. מחקרים שנערכו בארה"ב הראו כי לקוחות פנו יותר אל מדפים שסומנו באופן בולט והתעניינו במבצעים השונים. שלטי מדף הופכים את ההסתובבות בחנות לפשוטה יותר עבור הלקוח אך גם מאפשרים לך כבעל העסק לכוון כלפיו מסרים שיווקים ומיתוגיים. ניתן להכין שלטי מדף עבור אירועי מכירה מיוחדים וכן שלטי מדף קבועים שמטרתם סימון של המוצרים השונים.

למה אנחנו?
"דטהפרינט" היא חברת דפוס המתמחה בפתרונות דפוס לצרכי שיווק ופרסום. אנו עושים כל שביכולתנו על מנת להעניק ללקוחותינו מוצרים באיכות בלתי מתפשרת ובמחירים ללא תחרות. צוות דטה פרינט מורכב מאנשי דפוס וגרפיקאים מוכשרים שישמחו לייעץ לכם בנוגע לאפשרויות השונות של המוצרים ולעזור לכם לבחור את המתאימים לכם ביותר. בית הדפוס שלנו מצויד במיטב החידושים הטכנולוגים בתחום ומאפשר לנו להציע לכם מוצרים שלא תמצאו במקומות אחרים.

  • כתובת: רח' רבי ישמעאל 9 בני ברק
  • מען למכתבים: ת.ד. 156 בני ברק
  • טלפון: 03-5703020
  • פקס: 03-6187729
  • מייל: info@dataprint.co.il
  • שעות פתיחה: א'-ה' - 9:30/18:00
    ו' - סגור

כל הזכויות שמורות © דטה פרינט

נגישות
נגישות