להעלאת קבצים

לחץ כאן

רח' רבי ישמעאל 9 בני ברק

info@dataprint.co.il

תלי דלת

מגיעים עד לדלת הלקוח

בתחרות היומיומית על תשומת לב הלקוח, לתלי דלת יש יתרון מרכזי- יתרון הראשוניות. ממש כמו להתחיל תחרות ריצה 5 דקות לפני שאר המתחרים. אם יש לכם אופציה להביא את הפרסום שלכם צעד אחד קדימה לעומת האחרים, לא תנצלו אותה? למה להשאיר את הפרסום שלכם בתיבת הדואר אם ניתן להביא אותו ממש אל דלת הלקוח? לגרום לו להרגיש חשוב ולמשוך את תשומת ליבו.

תלי דלת- מגוון של יתרונות ברורים

פרסום אשר מגיע ישירות עד לדלת הלקוח, הוא אפקטיבי יותר מכל פרסום אחר. תחושת היחודיות שהלקוח מקבל ("מה שמו לי על הדלת?") גורמת לפירסום להיות אפקטיבי הרבה יותר מ"עוד דף" בתיבת הדואר. גם העובדה שלא מדובר באחד מתוך ערימה אלא בבודד העומד בפני עצמו מביאה לכך שהלקוח מקדיש עוד כמה שניות על מנת לעיין במה שנמצא מולו, וזה הרי ידוע שאין כמו רושם ראשוני, נכון? באמצעות תלי דלת ניתן להשיג את המטרה: יחודיות, עניין, תשומת לב ורושם חיובי של הקורא.

למה כדאי להדפיס אצלנו?

אצלנו ב"דטה פרינט" מאמינים כי הדבר החשוב ביותר זה שביעות רצון הלקוח. עם למעלה מ-15 שנים של ניסיון בתחום הדפוס הדיגיטלי ואלפי לקוחות מרוצים, אפשר לומר שאנחנו יודעים מה אנחנו עושים. אנו מקפידים לעבוד אך ורק עם הציוד החדשני והאיכותי ביותר הקיים בשוק, וצוות של אנשי מקצוע מנוסים ישמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה או פנייה. עסוקים עד מעל הראש? אין לכם זמן להגיע או להתקשר? אין בעיה, את החומרים ניתן להעביר אלינו דרך האתר, ותשובות לשאלות נשמח לענות באמצעות המייל, רק תיבחרו מהי הדרך הנוחה ביותר עבורכם ואנחנו כבר נדאג ליצור לכם תלי דלת ברמה הגבוהה ביותר.

נגישות