להעלאת קבצים

לחץ כאן

רח' רבי ישמעאל 9 בני ברק

info@dataprint.co.il

תפריטים

תפריטים הם חוברות המציעות שירותים ללקוח. כמובן שהתפריטים המוכרים ביותר הם אלו השייכים לבתי קפה, ברים ומסעדות אולם היום ניתן למצוא תפריטים גם במגוון עסקים אחרים כמו מספרות, מכוני יופי וספא, ועוד. בחירה בתפריט הנכון היא חשובה מאוד, ואופציות העיצוב כאן כמעט בלתי מוגבלות – גדלים שונים, צבעים וניירות מגוונים, עיצוב גרפי ובחירה בין סוגי כריכות – כולם גורמים חשובים אותם יש לקחת בחשבון בעת תכנון תפריט חדש.

תפריטים לעסק שלך
תפריטים הם מרכיב חשוב בכל מסעדה או עסק המעוניין להציע ללקוחותיו רשימת מחירים לעין בה. עיצוב התפריט חשוב ומהותי לעסק שכן הוא מהווה את נקודת החיבור המשמעותית הראשונה בין הלקוח והעסק. תפריטים הבנויים נכון יכולים להיות הגורם המשפיע על הלקוח לבחור במנה או מוצר כלשהי וישנה חשיבות להשקעה במראם. מאחר והתפריטים נמצאים בשימוש קבועו תדיר ועוברים מיד ליד חשוב לדאוג כי איכות ההדפסה של התפריטים תהיה גבוהה במיוחד על מנת שישארו נעימים לעיון גם לאחר מספר שימושים.

למה אנחנו?
חברת "דטה פרינט" מתמחה בפתרונות דפוס מגוונים ומציע צוות מיומן ומקצועי לצד יכולות דפוס מתקדמות. בדרככם לתפריט המושלם נשמח לעזור לכם בעיצוב ובבחירת החומרים הנכונים לתפריט. מאחורי דטה פרינט עומדות שנות נסיון רבות וטכנולוגיה חדשנית. מטרתנו לספק את מוצרי הדפוס העמידים ביותר באיכות הטובה ביותר על מנת להוות בית לכל פתרונות הדפוס לעסק שלכם.

נגישות