להעלאת קבצים

לחץ כאן

רח' רבי ישמעאל 9 בני ברק

info@dataprint.co.il

דלפק מכירות | פרומוטר

דלפק מכירות  פרומוטר הוא דוכן העשוי פי.וי.סי קשיח ובנוי משלט עליון המוחזק על ידישני מוטות, ודוכן העשוי שלט פנורמי גדול ומדף. דלפק מכירות – פרומוטרמשמש למגוון גדול של אירועים בהם העסק נאלץ לנדוד ומאכלס את כל מה שתצטרכו על מנת להציע את שירותיכם בתערוכה או בכנס. הדלפק קל לפירוק והרכבה ונכנס בקלות למנשא אותו ניתן לנייד בנוחות ממקום למקום. חלקי הדלפק השונים עשויים חומרים איכותיים והוא עמיד לאורך זמן.

דלפק מכירות  פרומוטר לעסק שלך
פעמים רבות נאלץ העסק לנדוד לתערוכה או אירוע מיוחד וההתמקמות בחלל זרמוסיפה להתארגנות לאירוע כאב ראש רב הנוגע לאחסון ופרסום. דלפק מכירות – פרומוטר פותר את כל הבעיות האלה בכך שהוא מספק גם פרסום בולט בדמות שלט מוגבה ושלט פנורמני גדול וגם מדפי אחסון ומשטח שולחני. גם חשיפה מקסימלית למיתוג החברה ומסרים פרסומיים וגם דוכן נוח לאינטראקציה עם הקהל בכנס, התרמות רחוב לעמותות או חלוקת טעימות מזון ומתנות באירועים.

למה אנחנו?

"דטה פרינט" מתמחה במוצרי דפוס פרסומיים ומיתוגיים. ברשותנו הטכנולוגיות המתקדמות ביותר וצוות הגרפיקאים ואנשי הדפוס המנוסים ביותר. אנו שואפים להיות בית אחד לכל פתרונות הדפוס שלכם ודואגים לחומרים איכותיים ועמידים במיוחד על מנת שהמוצרים שנספק לכם יעמדו בסטדרטים החמורים ביותר. נשמח לייעץ ולעזור לכם לבחור מבין האפשרויות השונות על מנת למצוא פתרון מושלם לצורך היחודי שלכם

נגישות