להעלאת קבצים

לחץ כאן

רח' רבי ישמעאל 9 בני ברק

info@dataprint.co.il

מגה רול אפ

מגה רול אפ- גדול, מרשים וקל לתפעול

מגה רול אפ מאפשר לכם למשוך את תשומת הלב המבקרים בתערוכה או בכנס, בקלות ובמהירות. למרות גודלו המרשים, את הקיר הגרפי המעוצב שלכם תוכלו לשאת ממקום למקום בצורה פשוטה וקלה באמצעות תיק נשיאה נוח. הגעתם ליעד המבוקש? תוך רגעים ספורים תוכלו לגלול ולפתוח את המגה רול אפ שלכם. בלי להסתבך, להזיע או לעבוד קשה מדי. הבסיס הרחב של המגה רול אפ ישמור על יציבותו. והתוצאה? מרשימה ואלגנטית.

טיפים לעיצוב מגה רול אפ

יתרונו של המגה רול אפ הוא גודלו, והעובדה שהוא מושך את תשומת ליבם של כל אלו אשר עוברים בסביבתו. אל תמלאו את הקיר הגרפי שלכם במלל רב מדי, שעלול "להלחיץ" את הבאים מולו. מספר משפטים מנצחים אשר מהווים את עיקר המסר שלכם או לחלופין תמונה מעניינת, יעשו את העבודה בצורה אפקטיבית יותר. הקפידו על שימוש בצבעוניות. זוהי דרך נוספת למשיכת תשומת לב ועניין של כל אלו החולפים מולכם. מגה רול אפ הוא לא פוסטר חד פעמי שלאחר שימוש קצר מושלך לפח. מגה רול אפ איכותי הוא כזה אשר ילווה אתכם לתקופה ממושכת. ודאו כי הוא עשוי ומודפס מחומרים עמידים לאורך זמן.

מגה רול אפ בדטה פרינט

אומרים כי אין חכם כבעל ניסיון. ובכן, אנחנו נאלצים להסכים. מעל ל-15 שנים של ניסיון בתחום הדפוס, אנשי מקצוע מנוסים וסבלניים, מחירים נוחים ושימוש בלתי מתפשר אך ורק במכונות הדפוס המשוכללות בשוק והחומרים האיכותיים ביותר, כל אלא הביאו אותנו להיות "החכמים" ביותר בשוק הדפוס והגרפיקה. אתם מוזמנים להגיע אלינו (או לפנות במייל או בטלפון) וביחד ניצור עבורכם את המגה רול אפ האפקטיבי והמדויק ביותר עבורכם.

נגישות