להעלאת קבצים

לחץ כאן

רח' רבי ישמעאל 9 בני ברק

info@dataprint.co.il

מיני רול אפ

דברים טובים באים באריזות קטנות

נעים מאוד, הכירו את המיני רול אפ. האח הקטן אך הלא פחות איכותי של הרול אפ. מיני רול אפ הוא האביזר המושלם לפרסום משלים. כאשר אתם עומדים מאחורי הדוכן בתערוכה או כנס, על השולחן שלפניכם יהיו פרסומים של העסק שלכם. אל תוותרו על מיני רול אפ שולחני מדליק, כזה שנותן את הטאץ' הסופי והמיוחד. זוהי הדרך להעביר את המסר שלכם ברגעים בודדים, תוך כדי חשיפה ישירה לפרסום הרצוי.

יתרונות המיני רול אפ

יתרון ראשון הוא הקומפקטיות- את המיני רול אפ תמקמו ממש תוך רגעים ספורים. משקלו קל וניתן לפתוח אותו בקלות. זה האקססורי המושלם לשולחן שלכם בכנס או בתערוכה. יתרון נוסף הוא יצירת עניין- באמצעות המיני רול אפ תוכלו למשוך את תשומת הלב של המבקרים בתערוכה לעמדה שלכם. השקיעו בסלוגן מעניין או תמונה מסקרנת, והקהל- שבוי בקסמכם. כמו מפית מיוחדת שנותנת את ההדר והפאר לשולחן ערוך, כך גם המיני רול אפ "יקפיץ" לכם את התצוגה. פה טמון ההבדל בין עוד שולחן תצוגה משעמם, לזה שיגרום למבקר מולו להתרשם, להתקרב ולהקשיב.

מיני רול אפ בדטה פרינט

מיני רול אפ איכותי צריך לדעת היכן להדפיס. דטה פרינט זה בדיוק המקום בשבילכם. ציוד מקצועי וחדיש, צוות מנוסה וסבלני, זמן תגובה מהיר ומחירים נוחים. עסוקים? אין לכם פנאי להגיע אלינו? בדטה פרינט תוכלו להיעזר במגוון אנשי מקצוע מנוסים, שישמחו לתת לכם מענה לכל התלבטות או שאלה גם באמצעות הטלפון או המייל. אנו משתמשים במכונות הדפסה החדישות ביותר הקיימות בשוק, ובחומרים האיכותיים ביותר. ככה זה עם ניסיון של למעלה מ-15 שנים, לעולם לא נרשה לעצמנו להתפשר על פחות מתוצאה מושלמת.

נגישות