להעלאת קבצים

לחץ כאן

רח' רבי ישמעאל 9 בני ברק

info@dataprint.co.il

מתקנים לברושורים ופרוספקטים

מתקן לברושורים ופרוספקטים- ערך מוסף לפרסום שלכם

קחו את התמונה המרשימה והמדהימה בעולם, ושימו אותה בתוך מסגרת סתמית ופשוטה. תוך רגע תראו איך כל זוהרה של התמונה דוהה. לפעמים, חלק גדול ומרכזי בחפץ עצמו, הוא המוצר המשלים שלו. ממש כמו מתקן לברושורים ופרוספקטים. למתקן איכותי לברושורים ופרוספקטים יש יכולת למנף את הפרסום שלכם. זה המקום להעביר ללקוח את המסר בתת מודע: "הפרסום שלנו לא סתם מונח בערימה, אנו מייחסים לו את הכבוד הראוי, אנו מתגאים בו. איו לנו מה להסתיר". מתקן לברושורים ופרוספקטים היא הדרך המדויקת בה אתם מעוניינים להעביר את המסר הפרסומי שלכם, מעניינת, מכובדת ובעלת ערך מוסף.

טיפים לבחירת מתקן לברושורים ופרוספקטים

ישנם לא מעט מתקנים אשר יעזרו לכם להציג את החומר הפרסומי שלכם. כאשר אתם בוחרים מתקן, כדאי שתוודאו מהו גודל הדוכן העומד לרשותכם. אם מדובר במיקום קטן יחסית או אפילו צפוף, כדאי לרכוש מתקן שולחני עומד, שלא יראה מסורבל בעמדה. אל "תציפו" את המתקן. בחרו את הפרסום הרלוונטי והנכון לאותה הסיטואציה, אותו אתם מעוניינים להבליט. אם ברשותכם עמדה גדולה, השקיעו במתקן גדול, עליו תוכלו לגוון ולהניח שלל ברושורים ופרוספקטים. מתקן כזה יפאר את העמדה שלכם ויעצים את תחושת השפע שלה.

איך אנחנו יכולים לעזור

בדטה פרינט תוכלו להיות בטוחים שאתם בידיים טובות. לאנשי הצוות שלנו ניסיון רב (למעלה מ-15 שנים) והם ישמחו לתת לכם ייעוץ בכל שאלה או פנייה. עסוקים? במידה ואין באפשרותכם להגיע אלינו, אנחנו עומדים לרשותכם גם בטלפון ובמייל. והמחירים? נוחים לכל כיס. אצלנו תוכלו למצוא מגוון של מתקנים לברושורים ופרוספקטים בגדלים משתנים. לכם רק נותר להחליט איזה מתקן הוא הטוב ביותר בשבילכם. את כל השאר תשאירו לנו.

נגישות