להעלאת קבצים

לחץ כאן

רח' רבי ישמעאל 9 בני ברק

info@dataprint.co.il

קיר רול אפ

הגודל כן קובע

דמיינו את עצמכם עוברים מול קיר רול אפ בולט וצבעוני. הרי אין סיכוי שתצליחו לעבור לידו מבלי לעצור אפילו לרגע אחד. העיניים נודדות בצורה בלתי מודעת אל כל מה שבולט, "בולעות" את הטקסט או מסתכלות על הגרפיקה המרשימה. תשומת הלב הנוספת הזו, של עוד כמה שניות בודדות, עושה את כל ההבדל. היא בדיוק מה שאתם צריכים על מנת לפתוח בשיחה עם הלקוח שמולכם.

פרסום, פרסום שעל הקיר, מי המפרסם הכי טוב בעיר?

כאשר אתם משתמשים בקיר רול אפ בתערוכה או בכנס, אתם יכולים להיות בטוחים שאת המסר שלכם לא יפספסו. לפעמים הגודל כן עושה את ההבדל. קיר רול אפ הוא משהו שבלתי ניתן להתעלם ממנו. זוהי הדרך הבטוחה והמרשימה ביותר להציג בגאווה את המסר הפרסומי שלכם. בנוסף, לא תצטרכו להסתבך עם נשיאתו והתקנתו. כאשר אתם עוברים ממקום למקום. קיר רול אפ מגיע בתוך תיק נשיאה נוח, וניתן לפתוח אותו בזריזות ובקלות, ללא הסתבכות מיותרת. הוא מגיע עם בסיס רחב על מנת להבטיח יציבות מירבית. בין רגע תוכלו לתת תוספת משמעותית ואלגנטית ביותר לעמדת התצוגה שלכם: קיר גרפי הנושא את המסר החשוב שלכם.

קיר רול אפ בדטה פרינט

אנחנו מזמינים אתכם לעצב את קיר הרול אפ המושלם שיתאים בדיוק לצרכים שלכם, במחירים הוגנים. עם ותק של למעלה מ-15 שנות ניסיון, הצוות שלנו ישמח לייעץ לכם, להנחות אתכם והכי חשוב- לדאוג שתצאו הכי מרוצים שיש. ככה זה כשמשתמשים במדפסות איכותיות מהמובילות בשוק, צבעים עמידים וחומרים מעולים. בדטה פרינט אנחנו לא מוכנים להתפשר על פחות ממושלם. עמוסים עד מעל הראש? אתם לא חייבים להגיע אלינו. נשמח לעמוד לרשותכם גם בטלפון ובמייל.

מגיע במחבר מידות לפרטים תשאלו את נציג מכירות שלכם

נגישות