להעלאת קבצים

לחץ כאן

רח' רבי ישמעאל 9 בני ברק

info@dataprint.co.il

רול אפ

רול אפ הוא כרזת תצוגה נגללת המותאמת במיוחד לשימוש בכרזים ולצד דוכנים. הוא מורכב ממתקן נגלל ומוט ובנוי כך שניתן יהיה לפתוח אותו ולהעמידו בכל מקום. באופן זה נחסכת התלות בקירות ומעמדים לצורך תליית כרזות. למעשה, זהו שילוט פרסומי נייד שניתן להעביר בקלות ממקום למקום – כשהוא סגור הוא מתקפל לתיק נשיאה קל ונוח. השילוט עצמו מודפס על החומרים האיכותיים והעמידים ביותר על מנת להבטיח כי ניתן יהיה לעשות בו שימוש חוזר.

רול אפ לעסק שלך

רול אפ, ביחד עם פופ אפ מהווים את שיטת הפרסום היעילה והפופולארית ביותר לכנסים, דוכנים, תערוכות, קניונים, חדר תצוגה ועוד. למעשה, ניתן לומר שבהרבה מובנים הרולאפ משלים את הפופ אפ, ויחד הם נותנים מענה מצוין הן לשילוט הפרסומי המסורתי (כרזה) והן לשילוט המתקדם הדיגיטלי. באמצעות הרול אפ ניתן לחסוך את הדאגה מראש למיקום הדוכן, שכן הוא מאפשר תצוגה נוחה ומושכת עין של מסרים פרסומי ומיתוגי ללא תלות בקירות, דבק או חבלים לצורת תליית כרזות. בנוי לשימוש חוזר וניתן באמצעותו לבשר על מבצעים או להדפיס מידע למתעניינים בכנסנים. זוהי צורה חסכונית ויעילה לדאוג שבכל מקום שיהיה צורך – יהיה שילוט ברור המציג את המידע באופן בולט.

ההדפס מגיע עם שכבת ניילון להגן על ההדפס שישמר לאורך זמן. אין צורך בידע מוקדם או ביכולות טכניות על מנת לתפעל את הרול אפ. יש לנו את הנסיון לוודא כי ביצוע העבודה שלכם יעמוד בצפיות שלכם-יהיה מודפס כראוי באיכות הדפסה גבוהה, בצבעים חזקים ועזים

ניתן לקבל את המתקן במידות הבאות:
85 ס"מ רוחב × 210 ס"מ גובה
120 ס"מ רוחב × 210 ס"מ גובה
150 ס"מ רוחב × 210 ס"מ גובה

נגישות