להעלאת קבצים

לחץ כאן

רח' רבי ישמעאל 9 בני ברק

info@dataprint.co.il

הדפסה על בד

הדפסה על בד היא ההדפסה האיכותית ביותר הקיימת בשוק הדפוס. מגוון הבדים עליהם ניתן להדפיס רחב במיוחד ונע בין קנווס לבדי דגלים ובדי סאטן יוקרתיים. בהתאם לצורך אותו עתידה הכרזה למלא. כרזות הבד בעלות מראה איכותי ומושך בלבד וניתן לקשט באמצעותן אירועים במותג החברה או לפרסם מכירות מיוחדות. ניתן להדפיס על מגוון גדלים, ואף למתוח את הבדים על מסגרות או להכינן לתליה באמצעות טבעות ברזל.

בדים לעסק שלך

הדפסה על בדים מאפשרת יצירת כרזות ברזולוציה גבוהה במיוחד ובאיכות חסרת תחרות. פרסום על בד מספק אפקט חדשני ונותן לפרסומת פיניש אסטטי במיוחד וברק הדואג כי הכרזה תראה מקצועית ותמשוך את העין. באופן זה ניתן להדפיס כרזות ופרסומות עמידות בהן ניתן לעשות שימוש חוזר. בהתאם לצרכים השונים ניתן להדפיס על מגוון סוגי בדים – דגלים, קנבס,בדי רשת ועוד. את הבדים ניתן לתפור, למתוח על מסגרות עץ ואלומניום או למסגר בטבעות. ההדפסות עמידות בתנאי מזג אויר וניתן לתלות את הבדים בחוץ וגם בפנים.

למה אנחנו?

בבית הדפוס של "דטה פרינט" תוכלו למצוא את הצוות המקצועי והאמין ביותר ואת המכשור המתקדם והטכנולוגי ביותר הקיים בשוק. על מנת לדאוג שתצאו ממנו מרוצים אנחנו בדטה פרינט נעשה הכל על מנת לוודא שפתרון הדפוס שבחרתם הוא אכן המתאים לכם ביותר וכי איכות החומרים ועמידות המוצר הסופי תהיה הטובה ביותר. נשמח לעמוד לרשותכם ולייעץ לכם בנוגע להבדלים בין החומרים השונים והמחירים על מנת שתוכלו לקבל את ההחלטה הנכונה.

נגישות