להעלאת קבצים

לחץ כאן

רח' רבי ישמעאל 9 בני ברק

info@dataprint.co.il

הדפסה על פי.וי.סי. PVC

דפוס דטה פרינט מתמחה בהדפסות מקצועיות על פי.וי.סי (P.V.C), הפלסטיק הגמיש והאיכותי עליו ניתן להדפיס באופן ישיר, גם בצבע הלבן. ההדפסה נעשית בטכנולוגיה מתקדמת, ולתוצרים ישנם יתרונות ברורים:

  • עמידות – תמונות שהודפסו על פי.וי.סי מחזיקות לשנים מול תנאי פנים וחוץ.
  • מגוון – את הפי.וי.סי ניתן להשיג בשלל של צבעים, וכמעט בכל עובי שתרצו (במ"מ).
  • זריזות – טכנולוגיית ההדפסה הישירה מתקדמת עד כדי כך שהמוצר מתקבל תוך דקות.
  • נוחות – הפי.וי.סי גם יפה למראה וגם קל, אומנותי למראה ובטיחותי לחלוטין.

את חיתוך הפי.וי.סי בהתאם לגודל ולדוגמה שאתם רוצים, אנו עושים בדטה פרינט ובצ'יק צ'ק; כל עובדינו התמחו בתחומים אלה ואתם יכולים לסמוך עליהם בעיניים עצומות.

פי.וי.סי: החומר הטוב ביותר לשילוט

חומר הפי.וי.סי קיבל את שמו הטוב בעיקר כאמצעי פרסום: הודות לכך שהוא עמיד, חלק, אלגנטי וניתן לבצע בו שימושים רבים מאוד, ישנה דרישה גבוהה ביותר לשילוט בפי.וי.סי. ניתן לחבר חלקי פי.וי.סי שונים ולייצר שלטים מגוונים, לכסות קירות בשלטים פרסום, ולבקש תוצאה עם מראה בוהק או מראה מט – לפי דרישתכם. עוד אחד מיתרונותיו הרבים היא שאין הוא יקר במיוחד בהשוואה לחומרים אחרים, והתוצאה בכל זאת אלגנטית ומרשימה.

מחירים אטרקטיביים בדטה פרינט

לאור נסיוננו ארוך-השנים, אנו בדטה פרינט שמחים לקבל על עצמנו גם עבודות מורכבות ומרובות. נשמח להדפיס עבורכם החל מיחידה אחת וכלה במאות יחידות איכותיות, במהירות גבוהה ובאיכות מקצועית. בביקור אצלנו תגלו עד כמה השירות אדיב ונינוח, ושאנו כאן בשביל להשיג לכם בדיוק את התוצר אותו אתם מדמיינים, ואפילו להתעלות על זה. ההדפסה מתבצעת תוך התחשבות בנסיוננו וברצונותיכם, והתוצאה מדברת בשם עצמה.

מוכנים להגשים את הרעיון שלכם

בדטה פרינט רכשנו ניסיון בהדפסות פרסומיות ושיווקיות, כאלו שנועדו לתפוס את העיניים ולהיראות זוהרות ומשמעותיות בשטח. בנוסף, פעמים רבות עבדנו עם ציירים ואומנים אשר בקשו להדפיס בפי.וי.סי יצירות עדינות ובעלות משקל רגשי, והפקידו בידינו את הביצוע תוך ידיעה שנשיג להם את הטוב ביותר.

הזמינו מאתנו עוד היום הדפסות על פי.וי.סי, ותתרגשו לראות את התוצאות!

נגישות