להעלאת קבצים

לחץ כאן

רח' רבי ישמעאל 9 בני ברק

info@dataprint.co.il

הדפסה על פרספקס

הדפסה על פרספקס

עולם התמונות וההדפסות נכבש בסערה על ידי הפרספקס. להשגת תצלום מרשים, בוהק, אסתטי וחד.
הדפסת הפרספקס נצחה את המסגור בזכוכית, ולא בכדי. מהתוצר מתקבל האפקט היוקרתי של הזכוכית אבל הגימור חלק יותר, החומר קל יותר מבחינת משקלו, הוא שקוף יותר מזכוכית (ומעביר הרבה יותר אור), עמיד בפני קרני השמש ולא שביר באותה מידה. בגלל כל אלה הפרספקס משמש אותנו לרעיונות רבים:

• חיתוך צורני – דגמים, מודלים, מתקני תצוגה ויצירות אומנות בכל צורה שתבחרו.
• שילוט פנים וחוץ – הפרספקס לוכד את העין בשלמות האסתטית שבו.
• תמונות לבית ולמשרד – כך תבטיחו שהתמונות בולטות ביופיין ושמורות היטב.
• מתקני תצוגה – כמחזיקי תכשיטים, מעמדים לקטלוגים, שלטים מוארים, שבלונות…
השמיים הם הגבול – ואנו נוכל לבטא כל השראה שלכם בחיתוך והדפסה מקצועית על פרספקס. עבודה מקצועית ונקייה בפרספקס
הפרספקס כשלעצמו הינו סוג של זכוכית אקרילית (מכונה גם אקריל), המשמש את העולם מזה שנים בתחומים רבים: רפואה, ציוד מחקר, אלקטרוניקה, מחשוב ואומנות. אנו משתמשים בטכניקה מתקדמת וידידותית לסביבה;          בעוד שרוב החברות מדפיסות את התצלום ומצמידות אותו לפרספקס, ביכולתנו להשתמש בטכנולוגיית UV ולהדפיס את התמונה שלכם ישירות על החומר, במחיר אטרקטיבי עבורכם ובצורה ידידותית הרבה יותר לסביבה.

המדפסת המתקדמת Canon-Océ

מדובר בצעקה האחרונה בתחום, שכן ההדפסה נעשית מיידית על חומר הגלם והדיו מתייבש תוך כדי ההדפסה. ניתן להדפיס על מגוון אינסופי של חומרים, וליהנות מתוצאה חדה יותר, ואף ממגוון רב משמעותית של צבעים – שלא מתקבל בשיטות ההדפסה הישנה. ניתן אפילו להשתמש בדיו לבן, ובכך מתאפשרת הדפסה של לבן על כל גוון (אפילו על צבעי CMYK+). זהו פתרון מושלם למי שמחפשים להאיר בתאורה אחורית מדיה שקופה וליצור שילוט יפהפה, או להדפיס לבן כצבע ספוט. התוצאה מרהיבה במיוחד!

הבטיחו לעצמכם תוצר מושלם
בעבר, השימוש בפרספקס היה יקר יותר מבימינו ולכן לא השתמשו בו במקום הזכוכית. כעת, כשניתן למצוא שירותי הדפסה על פרספקס בבתי דפוס רבים, נותר לכם לוודא שבית הדפוס אכן מנוסה בשימוש בפרספקס ושביכולתו להשיג לכם תוצאה חלקה ומלוטשת, כזו שתהיה נאמנה בדיוק לרצונכם. בחרו רק בבית דפוס וותיק.
דטה פרינט – תו תקן של איכות
עם ניסיון של כמעט 20 שנה, אנו בדטה פרינט רכשנו לנו עליונות בכל תחומי הידע של ההדפסות. אנו מציעים הדפסה איכותית על פרספקס, בשימוש בחומרים העדכניים ביותר בתחום, ותוצאה קשיחה ויוקרתית מאין כמוה. זוהי המתנה הטובה ביותר שתוכלו להעניק לאהוביכם והדרך הראויה מכל לשמור על צילום שאתם אוהבים. צוות העובדים הנרחב שלנו ילווה אתכם בתהליך עד לקבלת התוצר המדויק למשאלותיכם.

נגישות