להעלאת קבצים

לחץ כאן

רח' רבי ישמעאל 9 בני ברק

info@dataprint.co.il

מדבקת ויניל

מדבקות ויניל הן מדבקות איכותיות המגיעות בכל גודל וצבע ועשויות חומר פלסטי איכותי בעל דבק המחזיק מעמד לאורן זמן, בתנאי חוץ בגשם ובשמש. מדבקות ויניל משמשות למגוון צרכים פרסומיים ומיתוגיים של חברות רבות בכל תחומי השוק. ניתן להדפיס מדבקות ויניל לאירועים מיוחדים או כחלק מסל מוצרי הדפוס לבית העסק. הגרפיקאים המקצועיים שלנו ישמחו לעזור לך להחליט על סוג המדבקה הנכונה עבורך. ניתן להדפיס מדבקות חתוכות בצורות מיוחדות, מדבקות מלבן סטנדרטיות ומדבקות שילוט גדולות במיוחד.

מדבקות ויניל לעסק שלך
מדבקות ויניל הן דרך נהדרת להפיץ מסרים פרסומיים, לחלק ללקוחות כחלק ממאמצי מיתוג או כדי להדפיס אמרות מצחיקות או ססמאות פוליטיות. ניתן להדפיס מדבקות קטנות וגדולות כפתרון למגוון צרכים – החל משילוט וכלה במיתוג. מדבקות ויניל ממותגות הן מזכרת מצויינת ללקוחות ודרך קיצור לפרסום מפה לאוזן. המדבקות איכותיות, בעלות צבעים בוהקים ודבק עמיד. מדבקות ויניל ממותגות מגיעות בצבעים רבים וניתן אף לבחור בין מגון צורות וחומרים שונים.

למה אנחנו?
חברת "דטה פרינט" היא אחד מבתי הדפוס הגדולים בארץ. אנו מסתמכים על צוות אמין ומקצועי על מנת לספק ללקוחותינו את מיטב השירותים המתקדמים בתחום הדפוס. אנו אף מצויידים במכשור המתקדם ביותר ועושים שימוש בחומרים האיכותיים והעמידים הקיימים במשק. נשמח לייעץ לכם ולהסביר את ההבדלים בין המוצרים השונים על מנת לעזור לכם לבחור בשיטות הפרסום הרלוונטיות והיעילות ביותר עבורכם ועבור העסק שלכם.

שימושים במדבקה ויניל בתחום הפרסום והשילוט
הדפסה על מדבקה ויניל משמשת למגוון ענק של שימושים, ניתן להדביק על חלונות ראווה של חנויות, מיתוג משאיות ורכבים, הדבקה על
תחנות אוטובוסים, הדפסות לתערוכות, שלטים לחנויות, פרסום חוצות, מבצעי פרסום וכו’.
ההדפסה שלנו מתבצעת רק במכונות דפוס רחבות שמדפיסים ברזולוציה גבוהה במיוחד ועמידים בתנאי חוץ גשם ושמש.

סוגי גימורים למדבקה ויניל
ניתן לקבל את המדבקה ויניל בגימור מט או מבריק, כ"כ אפשר לצפות את המדבקה עם למצניה לקבל אורך חיים ארוך יותר. וניתן לחתוך את המדבקה בחיתוך צורני כרצונכם.
שימוש נוסף שעושים במדבקות אלו זה מדבקות רצפה לנקודות מכירה, ומיתוג קניונים. המדבקה ויניל עוברת תהליך ציפוי בחומר איכותי שמונע החלקה ועמידות לאורך זמן.
קיימות מדבקות עם סוגי דבק עם חוזק שונה שאנחנו נתאים לאפלקציה שמתאים שלכם.

נגישות