להעלאת קבצים

לחץ כאן

רח' רבי ישמעאל 9 בני ברק

info@dataprint.co.il

פוסטר

פוסטרים מגיעים במגוון ענק של גדלים וחומרים והם ללא ספק אחד מחומרי הדפוס הנפוצים ביותר. בין אם לצורך תליה ברחבי העיר, פרסום בנקודות מכירה (POS), הצגת פוסטרים רפואיים, כנסים ותערוכות, פרסום אירועי תרבות, הצגות, מכירות מיוחדות, לצורך קישוט הוטרינה בחנות. הדפסת פוסטרים היא דרך זולה להמחיש את המסר שלך – ולהפיץ אותו. בנוסף, ניתן גם להדפיס על פוסטרים תמונות משפחתיות באיכות גבוהה ללא עיבוד איכות התמונה.

סוגי פוסטרים
ניתן להדפיס פוסטרים בכל כמות החל מיחידה בודדת עד כמות של אלפים, כ"כ אפשר להדפיס פוסטרים שיתאימו גם לתנאי פנים או חוץ. ניתן להזמין את הפוסטר על נייר מלוטש, נייר תמונה, בדים שונים, מדבקה ויניל. ניתן לתת פיניש מיוחד לפוסטר ע"י הוספת ציפוי למנציה בגימור מט או מבריק.

פוסטרים לעסק שלך

פוסטרים הם צורה מעולה להודיע לשכנים חדשים על הצטרפות העסק לשכונה או לפרסם מכירה מיוחדת. יחד עם שמשונית, המאפשרת לחשוף את העסק שלך לקהל רחב יותר, הפוסטרים מהווים פיתרון מושלם: גם זול וגם אפקטיבי שמושך את עיני הלקוחות. ניתן להדפיס פוסטרים בכל הצבעים, הצורות והגדלים ועל מגוון רחב של ניירות וחומרים בהתאם לצרכי העסק. עם פוסטרים ועם שמשונית ניתן במקביל גם לקשט וגם לפרסם, ניתן לתלות אותם באירועים מיוחדים ולהודיע באמצעותם על מבצעים שונים ללקוחות.

למה אנחנו?

"דטה פרינט" מתמחה בפתרונות דפוס מותאמים אישית. צוות החברה מורכב מאנשי דפוס מקצועיים וגרפיקאים מוכשרים שישמחו לעמוד לרשותכם ולעזור לכם לתכנן את הפרסומת הבאה לעסק. בית הדפוס של דטה פרינט מצוייד במיטב המכשור הטכנולוגי המתקדם ועושה שימוש בחומרים האיכותיים ביותר. זאת על מנת להבטיח כי כל מוצרי הדפוס שאנו מספקים עומדים בסטנדרטים מחמירים ומהווים פנים ראויות לעסק שלכם בכל כנס, על כל קיר ובכל דוכן רחוב.

נגישות