להעלאת קבצים

לחץ כאן

רח' רבי ישמעאל 9 בני ברק

info@dataprint.co.il

שקף חלבי | Backlit

הדפסה על שקף חלבי בק לייט (back light), מיועדת עבור ארגזי תאורה ומספקת אפשרויות תצוגה חדשניות ויוקרתיות. השקף נועד לתאורה אחורית, ועל כן, הגרפיקה הינה בעלת עומק צבע. באמצעות שימוש בשקף בק לייט, חלבי או שקוף, ניתן ליצור אזורי שיווק ופרסום מיוחדים ואפקטיביים.
שקף בק לייט לעסק שלך
שקף חלבי בק לייט, מתאים במיוחד עבור מוצרים יוקרתיים, כמו תכשיטים, מוצרי קוסמטיקה ומזון, וכן, עבור כל מסר, מוצר או שירות, אשר אנו רוצים שימשכו את עין הקהל באופן מיוחד. התצוגה המרשימה שמספק השקף, מאפשרת משיכת תשומת לב מקסימאלית של קהל הלקוחות, הקיימים והפוטנציאליים. שקף המודפס באיכות גבוהה, מאפשר להפוך כל מסר שיווקי, פרסומי אותו דעתי, למוקד משיכה אלגנטי ומרשים במיוחד.

למה אנחנו?
המומחיות של "דטה פרינט" היא השילוב בין מתן שירותי דפוס באיכות הגבוהה ביותר,לצד יחס והתאמה אישיים לכל לקוח. הצוות המקצועי של "דטה פרינט" ישמח לייעץ לכם בבחירה בין המוצרים השונים והתאמתם במיוחד אל צרכיכם, על ידי ליווי מקצועי ואישי לאורך כל התהליך. כמו כן, חברת "דטה פרינט" שמחה להעמיד לרשותכם עוד מגוון רחב של שירותי דפוס, בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בשוק, ולספק לכם מענה נרחב ומלא לכל צורך, החל ממוצרי דפוס שונים, וכלה בעיצוב גרפי מקצועי ועדכני.

נגישות