שאלות ותשובות

למי מתאימה הדפסה בפורמט רחב?

הדפסה בפורמט רחב ממש כשמה היא הדפסה בדפוס גדל ממדים ולכן היא מתאימה במיוחד להפקות דפוס גדולות כמו פוסטרים ובמיוחד פוסטרים ענקיים אשר משתרעים על שטח גדול וחשוב שהצבעים והתמונות יהיו ברזולוציה ואיכות טובה ויבלטו למרחוק.

כיוון ששיטת ההדפסה הדיגיטלית מייעלת את תהליך ההדפסה ומורידה עלויות ניתן להוזיל באופן משמעותי את ההוצאות על פרסום. פוסטרים, באנרים, מדבקות, מצגי פופ-אפ – כל אלה מופקים באצעות הדפסה בפורמט רחב. הדפסה בפורמט רחב מאפשרת העברה של הקבצים מהמחשב אל החומרים עליהם מבוצעת העבודה ברמת ביצוע גבוהה לכן מתאימה מאוד לשימוש בתצוגות ובתערוכות כאשר מבקשים למשוך את תשומת לב המבקרים לתצוגה שלך.

אך על מנת להיות בטוח שהפקת הדפוס תהיה איכותית יש צורך במדפסות שיש להן את היכולות הטכניות להדפיס עבודות דפוס ברמה הגבוהה ביותר. זו הסיבה לכך שלפני התקשרות עם חברה לביצוע הפקת דפוס גדולה יש לבדוק לא רק האם תהליך העבודה כולל הדפסה בפורמט רחב אלא גם האם גם המדפסות עומדות ברמת הביצוע הגבוהה לה אתה זקוקים.

 

מדוע כדאי להשתמש בשמשונית ומה היתרונות?

בשל המימדים הגדולים של באנר שמשונית חשוב מאוד לבחור בחברת דפוס מקצועית ובעלת ניסיון ומכשור מקצועי ומתאים עבור עבודות הדפסה מורכבות מסוג זה. שיטת ההדפסה גם היא חשובה ויש לשים לב כי שיטת ההדפסה על באנר השמשונית לא תהיה הדפסת משי אשר מייקרת את המוצר אך מעבר לכך, הצבעים בסוג הדפסה זו אינם עמידים לאורך זמן בפני פגעי מזג האוויר ודוהים בשמש.

מהם היתרונות של דפוס דיגיטלי ?

בראש וראשונה הדפוס הדיגיטלי הוא הרבה יותר ידידותי לסביבה כיוון שהוא חוסך בשימוש בנייר וגם נמנע בשימוש בכימיקלים מזהמים.  יתרון נוסף הוא מהירות העבודה. בזכות המחשוב מהירות ההפקה של עבודות דפוס באמצעות דפוס דיגטלי היא מהירה מאוד ולא רק שהאיכות אינה נפגעת אלא היא משתפרת. איכות הצבעים של עבודת הדפוס היא פונקציה של איכות המדפסת ולכן כאשר משתמשים במדפסת מקצועית באיכות גבוהה ניתן להפיק עבודות דפוס בגימור מעולה ובצבעים שנראים לעין מרחוק.

הדפוס הדיגטלי הפך את אפשרויות הפרסום והשיווק לעסקים  להרבה יותר נגישות גם לעסקים קטנים ובינונים כיוון שעלויות ההפקה של דפוס דיגיטלי הן הרבה יותר נמוכות מכפי שהיו בעבר. כיום כל עסק מכיר בחשיבות הפרסום באמצעות גלויות, פוסטרים, עלונים או שלטי חוצות כך שהפקת דפוס דיגיטלית היא חלק בלתי נפרד מעלויות הפרסום.

בעולם שבו המידע הוא דינאמי ומשתנה גם טכנולוגית הדפוס צריכה להתאים את עצמה וכך המעבר מדפוס אופסט לדפוס דיגיטלי הוא פשוט מתבקש. הטכנולוגיה המתקדמת וההתפתחות המהירה של אפשרויות ההדפסה והמחשוב שעובר הענף סייעו להצלחתו. כיום הדפסה באמצעות דפוס דיגיטלי היא הפופולרית ביותר בקרב חברות ועסקים וגם אנשים פרטיים.

אילו עבודות ניתן להפיק באמצעות דפוס דיגיטלי?

למעשה ניתן להפיק כל סוג של עבודת דפוס באמצעות דפוס דיגיטלי, בין אם מדובר בעבודה קטנה כמו כרטיסי ביקור , גלויה או ברושור ובין אם מדובר בעבודה גדולה כמו שלט חוצות. הטכנולוגיה המתקדמת של הדפוס הדיגיטלי מאפשרת להפיק עבודות דפוס מכל סוג ברמה הגבוהה ביותר.

הפקת חומרים פרסומיים בדפוס דיגיטלי היא הכרחית אם רוצים לשמור על איכות גבוהה וכאשר מבקשים לקצר את קצב העבודה. חברת דטה פרינט מתמחה בהפקות דפוס דיגיטלי ומעניקה פתרונות דפוס מושלמים לכל עסק בין אם מדובר בעסק קטן או ארגון גדול. כיוון שאנו מודעים לחשיבות של ציוד טכנולוגי מתקדם אנו משקיעים משאבים רבים במדפסות שהן המילה האחרונה בתחום הפקות הדפוס. הדפוס הדיגיטלי קידם את עולם הדפוס מכל בחינה ולנו יש את הכלים הטכנולוגיים והניסיון כדי להפיק עבורכם עבודות דפוס באיכות ללא תחרות.

הדפסה בפורמט רחב

הדפסה בפורמט רחב היא אחד השלבים החשובים בתהליך ההפקה של חומר פרסומי בדפוס דיגיטלי ובעיקר נעשה בה שימוש בהפקות דפוס גדולות המוצגות על גבי פורמטים כמו פוסטרים או מתקן פופ אפ. הפקת חומר פרסומי מתחילה כמובן מרעיון עיצובי מוצלח שאותו יש להעביר מהמחשב אל החומר שעליו מבקשים להדפיס – באנר, שלט פרסום או קנווס. לאחר ההדפסה, בין אם מדובר בנייר, בד או ויניל העבודה עוברת תהליך של למינציה על מנת להפוך אותה לעמידה יותר.

למי מתאימה הדפסה בפורמט רחב?

הדפסה בפורמט רחב ממש כשמה היא הדפסה בדפוס גדל ממדים ולכן היא מתאימה במיוחד להפקות דפוס גדולות כמו פוסטרים ובמיוחד פוסטרים ענקיים אשר משתרעים על שטח גדול וחשוב שהצבעים והתמונות יהיו ברזולוציה ואיכות טובה ויבלטו למרחוק.

כיוון ששיטת ההדפסה הדיגיטלית מייעלת את תהליך ההדפסה ומורידה עלויות ניתן להוזיל באופן משמעותי את ההוצאות על פרסום. פוסטרים, באנרים, מדבקות, מצגי פופ-אפ – כל אלה מופקים באצעות הדפסה בפורמט רחב. הדפסה בפורמט רחב מאפשרת העברה של הקבצים מהמחשב אל החומרים עליהם מבוצעת העבודה ברמת ביצוע גבוהה לכן מתאימה מאוד לשימוש בתצוגות ובתערוכות כאשר מבקשים למשוך את תשומת לב המבקרים לתצוגה שלך.

אך על מנת להיות בטוח שהפקת הדפוס תהיה איכותית יש צורך במדפסות שיש להן את היכולות הטכניות להדפיס עבודות דפוס ברמההגבוהה ביותר. זו הסיבה לכך שלפני התקשרות עם חברה לביצוע הפקת דפוס גדולה יש לבדוק לא רק האם תהליך העבודה כולל הדפסה בפורמט רחב אלא גם האם גם המדפסות עומדות ברמת הביצוע הגבוהה לה אתה זקוקים.