להעלאת קבצים

לחץ כאן

רח' רבי ישמעאל 9 בני ברק

info@dataprint.co.il

הדפסה על פרספקס תל אביב

פרספקס- החומר של המאה ה 21

סוף רבעון הגיע ואתה מעוניין להעניק תעודת הוקרה אסטטית? אתה מחדש את העסק וצריך שילוט פנים או שילוט חיצוני? נכנסת למשרד חדש ואתה מעוניין בהדפסת תמונה במראה נקי, חדשני וזוהר? את פותחת דוכן תכשיטים ומחפשת מתקני תצוגה קלי משקל? אתה עובד בתחום העיצוב, ומעוניין ליצור מודל? הדפסה על פרספקס בתל אביב היא הפתרון עבורכם.

מה היא הדפסה על פרספקס?

פרספקס הוא פולימר עשוי מנפט, הידוע בשם הנוסף זכוכית אקרילית. פרספקס הוא חומר קל, חלק, רך וגמיש, המתגבש בקלות רבה, מתחבר בקלות בין חלקיו, ומעביר אור רב יותר ביחס לזכוכית רגילה. תכונות אלו מעניקות לו יכולות ושימושים רבים, ומאפשרים לכם ליהנות ממוצרי פופ, שילוט ועיצוב אמידים ובעלות נמוכה.

בדטה פרינט, הדפסה על פרספקס בתל אביב, תמונות מודפסות ישירות על החומר באמצעות טכנולוגית UV, ולכן רמת הגימור גבוהה ואיכותית יותר.

דטה פרינט מציעה שירות one stop shop כך, שבמקום אחד ניתן לקבל גם שירותים משלימים כמו עיצוב גרפי ומיתוג שלם לעסק שלך, כולל מתקני תצוגה, הדפסות על שמשוניות, הדפסות חוברות וספרים ועוד.

דטה פרינט הינו בית דפוס ותיק בן 16 שנה, שמתעדכן תדיר במכשור טכנולוגי לביצוע עבודות הדפסה ולכן ביכולותינו ליצור לכם תוצר איכותי במחיר אטקרטיבי.

ליצירת קשר צלצלו: 03-5703020

נגישות